ARLBERG SPORT EĞİTİM
Arlberg Sport bünyesindeki profesyonel eğitmenlerimiz den özel ve grup dersleri alabilirsiniz. Bu eğitimler için özel hazırlanmış eğitim parkuru ve yürüyen bant sistemini kullanarak en iyi ve hızlı şekilde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

KAYAK DERSLERİ
Kayak öğrenmek için en doğru adres Arlberg Sport! Profesyonel kayak hocalarından oluşan eğitmen kadromuzdan kayak sporunu en doğru ve hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

SNOWBOARD DERSLERİ
Snowboard heyecanını yaşamaya hazırmısınız? Arlberg Sport bünyesinde profesyonel snowboard hocalarından oluşan eğitmen kadromuz ile snowboard sporunu güvenli ve doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yine porfesyonel hocalarımız tarafından, ileri seviye ders almak isteyenler için Speed* ve Freestyle** alanlarında özel dersler verilmektedir.

*Speed: Tek yön (sol:regular veya sağ:goofy) bağlama açısıyla, hard board kullanılarak yüksek hızda slalom yaparak kayış şekli.
**Freestyle: Her iki yön (duck) bağlama açısıyla çeşitli artistik hareketler yaparak kayış şekli.

SNOWKITE DERSLERİ
Dağlarda özgürce dolaşmaya ne dersiniz? Snowkite sporu dünyada ve ülkemizde henüz çok yeni bir spor dalıdır. Şu an için dünya çapında Snowkite sporunu yapan sporcu sayısı çok değildir, ayrıca bu sporu yapmak için uygun alan sayısı da kısıtlıdır. Erciyes ise bu spor dalında dünya çapında çok özel bir konuma sahiptir. Kış sezonunda donan Tekir Göletinin de arasında bulunduğu Erciyes ve Koç Dağı konumları itibariyle düzgün ve sürekli olarak rüzgar almaktadır. Ayrıca snowkite ile bu alanların bir çok yerinde kayak yapabilmek mümkündür. Türkiye’de ilk ve tek dünyada ise henüz çok sayıda bulunmayan snowkite okulumuzda bu işe Türkiye çapında ilk başlamış Hocalarımızdan bu sporu en doğru şekilde öğrenebilir ve hiç bir mekanik tesise ihtiyaç duymadan özgürce kayarak yeni yerler keşfetmenin tadına varabilirsiniz.